Şampiyonanın ilk finalistleri belli oldu…

Spor dünyasının ilk ve tek fuarı olan Spor ve Aktif Yaşam Fuarı, Avrupa Şampiyonası’na gitmek isteyen sporcuların müsabakasına ev sahipliği yapıyor.

14 Nisan’da kapılarını açan ve 200’ün üzerinde firma ve spor kulüplerinin katılımının yanı sıra özel spor etkinliklerine de ev sahipliği yapan Spor ve Aktif Yaşam Fuarı, 4 Mayıs 2016’da İspanya’nın Santa Susanna şehrinde gerçekleşecek Avrupa Şampiyonası’nda yer almak için ter dökecek sporcuların mücadelesine tanıklık ediyor.

Şampiyonanın ilk finalistleri belli oldu…

Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu tarafından organize edilen Türkiye Şampiyonası ve Avrupa Şampiyonası Milli Takım seçmelerinin ilk ayağı gerçekleştirildi. Zorlu geçen mücadelenin sonunda; erkek fitness kategorisinde Kerem Güzel, kadın vücut geliştirme kategorisinde Tatiana Bulut, bikinili fitness kategorisindeElena Galatan, erkek vücut geliştirme kategorisinde ise Ömer Çeçen adının finale yazdırdı.

Ayrıca kadın bady fitness kategorisinde Gülüzar Tüfenk, kadın master body fitness kategorisinde Dilek Yaşar, 16-25 yaş arası kadın body fitness disiplininde Dilara Korkmaz, koreografili 16-23 yaş arası kadın fitness kategorisinde Sena Kökesal, junior bikinili fitness kategorisinde Deniz Saypınar ve 1,63 boy üstü junior bikinili fitness kategorisinde Dilek Civciv adını finale yazdıran isim oldu.

Kaynak: http://spormeydani.org/sampiyonanin-ilk-finalistleri-belli-oldu/

Leave A Comment